Březen 2011

27.3. neděle

27. března 2011 v 10:53 | lady--fashion |  poznámky dne =)
Takže konečně sem po nějaké dlouhé době něco píši. Dneska, dneska je to jiné. Píšu totiž ze svého nového notebooku. JUPÍÍÍÍÍ! Mám ho od aceru aspire one happy !!

Doufám, že se vám líbí tak jako mě.

Bíglice Kiki

1. března 2011 v 18:41 | lady--fashion |  bíglice Kiki
Ahoj, rozhodla jsem se, že sem napíši také něco o své skoro už tříroční bíglici Kiki. Tak doufám, že se tyto příběhy ze psího života chytí :)

1. STORY
napsala : kdo jiný než......
vypráví : kdo jiný než Kiki

Po dlouhém dopoledním spánku jsem konečně ve 14:00 (ne přesně) viděla denní - venkovní světlo. Vzala jsem si od paničky vodítko a za chvíly jsem běžela po schodech dolů a pak za roh našeho bloku. Za další chvíly jsem sežrala slupky od brambory a nějakou další věc, která byla jak štakš dobrá. Potom jsem šla s paničkou za další roh našeho bloku, kde jsem udělala malou loužičku. Ale potom po té chvilce jsem něco uviděla a začala jsem jemně výt a štěkat. Ovšem pak se pes ztratil za křovím a já také. Když jsme zahli za třetí blok, začala jsem se procházet travičkou ale né tou hezkou zelenou - bohužel - ale tou hnusnou zablázenou a plnou odpadků. No ale co travička jako travička - tak co. Potom se mi chtělo-no jak to říct- zkrátka na velkou. Takže jsem udělala pár bobečků, radostně si zahrabala zadníma nohama a hodila kusy trávy na paničku. Ano, můžu dosvědčit. No ale zase ke mě. A potom všem jsem už musela jít bohužel domů, protože moje panička nemá ráda dlouhé procházky v zimě. Jj to je pravda :D :P
Vaše bíglice Kiki
Pokud se vám tento příběh líbíl a chcete další nebo vůbec, protože je odtřesný - hlasujte v anketě pod článkem. Díky